Preekrooster 2017 – 2018


De diensten die geweest zijn blijven nog een aantal weken staan.  Voor naslag.
Bijvoorbeeld om de dienst terug te luisteren via de kerktelefoon met bijhorende orde van dienst

Datum Tijd Predikant Plaats Orde van dienst Bijzonderheden
1 juli 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst
18:30 mw.ds. A.de Kuiper Hillegersberg Orde van dienst
8 juli 09:30 dhr. G. Ruijl Schiedam Orde van dienst
18:30 ds. B. Ridder Almkerk Orde van dienst
15 juli 09:30 ds. W. Bisschop Breda Orde van dienst
22 juli 09:30 ds. H.G. Hoogenkamp Culemborg Orde van dienst
29 juli 09:30 Mw G Bijl-Bor Noordeloos Orde van dienst
5 augustus 09:30 ds. A.J.O. van der Wal Hoofddorp Orde van dienst
12 augustus 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst
19 augustus 09:30 ds. J.E. Schelling Woerden Orde van dienst
26 augustus 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos orde van dienst
16:00 commissie eredienst orde van dienst peuter/kleuterdienst
2-sep 09:30 mw. G. Bijl Noordeloos orde van dienst dienst met doventolk
18:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos orde van dienst HA
9 sep 09:30 ds. W.A. Roskam Lexmond Orde van dienst
18:30 mw.ds. A.C. v. Alphen-Keizer Haastrecht Orde van dienst
16 sep 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst Startzondag
23 sep 09:30 mw. ds. H.C.L. Boot Brandwijk Orde van dienst
18:30 mw.ds. J.M.T. Paas Woerden Orde van dienst
30 sep 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst
18:30 commissie eredienst Orde van dienst zondagavondspecial
7-okt 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos orde van dienst kinderdienst
18:30 ds. J. Schellevis Appelscha Orde van dienst
14-okt 09:30 ds. Faber v.d. Meulen Dordrecht Orde van dienst HA
18:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst
21-okt 09:30 ds. H. van Eerden Goes
18:30 ds. J. Wolleswinkel Meerkerk
28-okt 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos dienst met doventolk
18:30 commissie eredienst zondagavondspecial
4-nov 09:30 dhr. H. Bouma Kampen
18:30 ds. D.J. Versloot Waarder
7-nov 19:30 ds. A. Noordam Dordrecht dankdag
11-nov 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos
18:30 mw.ds. S. van Meggelen Breda HA
18-nov 09:30 mw. J.C. Klavers-Bras Zuidland
18:30 Mw. N. Rijneveld-Schep Ijsselstein
25-nov 09:30 mw. Ria Rietveld Ameide Dovendienst hele dienst in spraak en gebaar
18:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Voleinding
2-dec 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos 1e advent
18:30 commissie eredienst koor - Soli Deo Gloria
9-dec 09:30 ds. A. Noordam Dordrecht 2e advent dienst met doventolk
18:30 ds. R. Stiemer Den Bosch 0nder voorbehoud
16-dec 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos 3e advent HA
18:30 mw.ds. A.de Kuiper Hillegersberg
23-dec 09:30 ds. Faber v. d. Meulen Dordrecht 4e advent
18:30 geen dienst
24-dec 21:30 mw. G. Bijl Noordeloos kerstavond (maandag)
25-dec 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos 1e kerstdag (dinsdag) dienst met doventolk
26-dec 10.00 kinderkerstfeest 2e kerstdag (woensdag)
30-dec 09:30 mw.ds.N.Dijkstra-Algra Houten
18:30 commissie eredienst en/of de Ontmoetingsdst. Comm. zondagavondspecial
31-dec 19:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos oudejaarsavond