Preekrooster 2018 – 2019


De diensten die geweest zijn blijven nog een aantal weken staan.  Voor naslag.
Bijvoorbeeld om de dienst terug te luisteren via de kerktelefoon met bijhorende orde van dienst

Datum Tijd Predikant Plaats Orde van dienst Bijzonderheden
25-nov 09:30 mw. Ria Rietveld Ameide orde van dienst Dovendienst hele dienst in spraak en gebaar
18:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos orde van dienst Voleinding
2-dec 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst 1e advent
18:30 commissie eredienst orde van dienst koor - Soli Deo Gloria
9-dec 09:30 ds. A. Noordam Dordrecht Orde van dienst 2e advent dienst met doventolk
18:30 ds. R. Stiemer Den Bosch orde van dienst
16-dec 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos orde van dienst 3e advent HA
18:30 mw.ds. A.de Kuiper Hillegersberg Orde van dienst
23-dec 09:30 mw. ds. S.A.F. Holsappel Utrecht Orde van dienst 4e advent
18:30 geen dienst
24-dec 21:30 mw. G. Bijl Noordeloos Orde van dienst kerstavond (maandag)
25-dec 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst 1e kerstdag (dinsdag) dienst met doventolk
26-dec 10.00 kinderkerstfeest 2e kerstdag (woensdag)
30-dec 09:30 mw.ds.N.Dijkstra-Algra Houten Orde van dienst
18:30 commissie eredienst en/of Ontmoetingsdienst Commissie Orde van dienst TOP 2000 zondagavondspecial. -->Klik hier voor alle teksten Engels/Nederlands (Powerpoint!)
31-dec 19:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst oudejaarsavond
1-jan geen dienst
6-jan 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst dienst met doventolk
18:30 ds. J. Wolleswinkel Meerkerk Orde van dienst
13-jan 09:30 ds. D. Bos Doetinchem Orde van dienst
18:30 ds. A.J.O. van der Wal Hoofddorp Orde van dienst
20-jan 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst
18:30 ds. J.E. Schelling Woerden Orde van dienst HA
27-jan 09:30 ds. C.A. Streefkerk Dordrecht Orde van dienst
18:30 commissie eredienst Orde van dienst zondagavondspecial
3-feb 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst
18:30 mw. G. Bijl-Bor Noordeloos Orde van dienst
10-feb 09:30 ds. J. Schellevis Appelscha Orde van dienst
18:30 de heer A. den Besten Sliedrecht Orde van dienst
17-feb 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Orde van dienst HA met kinderen
18:30 mw. ds. H.C.L. Boot Brandwijk Orde van dienst
24-feb 09:30 ds. T.R. Schep Capelle a/d IJssel dienst met doventolk
18:30 commissie eredienst zondagavondspecial
3-mrt 09:30 ds. A. Noordam Dordrecht
18:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos
10-mrt 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos 1e zondag 40-dagentijd + dienst met doventolk
18:30 mw. ds.J. Dekker Ameide
13-mrt 19:30 ds. O.O. Grevink Waalwijk biddag
17-mrt 09:30 ds. Faber v.d. Meulen Dordrecht 2e zondag 40-dagentijd
18:30 ds. A.J.O. van der Wal Hoofddorp HA
24-mrt 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos 3e zondag 40-dagentijd
18:30 mw.ds. A. de Kuiper Hillegersberg
31-mrt 09:30 mw.ds. A.C. v. Alphen-Keijzer Haastrecht 4e zondag 40-dagentijd
18:30 commissie eredienst zondagavondspecial
7-apr 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos 5e zondag 40-dagentijd dienst met doventolk
18:30 ds. D.J. Versloot Mijdrecht
14-apr 09:30 ds. W. Bisschop Breda Palmzondag
18:30 ds. R. Stiemer Den Bosch
18-apr 19:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos witte donderdag HA-lopend
19-apr 19:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos goede vrijdag
20-apr 21:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos stille zaterdag
21-apr 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos eerste paasdag dienst met doventolk
18:30 geen dienst
28-apr 09:30 dhr. G. Ruyl Schiedam
18:30 commissie eredienst.
5-mei 09:30 Ds. C. v.d. Vate Culemborg
18:30 ds. O.O. Grevink Waalwijk
12-mei 09:30 ds. R.M. den Hertog Vianen HA
18:30 mw. R. Rijneveld-Schep Ijsselstein
19-mei 09:30 mw. J.C. Klavers-Bras Zuidland
18:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos
26-mei 09:30 mw. Ria Rietveld Ameide Dovendienst: hele dienst in spraak en gebaar
18:30 commissie eredienst zondagavondspecial
30-mei 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos hemelvaartsdag
2-jun 09:30 mw. G. Bijl Noordeloos
18:30 mw. ds. S.van Meggelen Breda
9-jun 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Pinksteren bevestiging ambtsdragers. Dienst met doventolk
18:30 geen dienst
16-jun 09:30 mw. ds. N. Dijkstra-Algra Houten
18:30 mw.ds. A. de Kuiper Hillegersberg
23-jun 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos
18:30 ds. J. Visser Ermelo
30-jun 09:30 ds. A. Noordam Dordrecht
18:30 commissie eredienst zondagavondspecial
7-jul 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos overstapdienst groep 8 dst met doventolk
18:30 ds. W.A. Roskam Lexmond HA
14-jul 09:30 ds. Faber v.d. Meulen Dordrecht
18:30 ds. W.M. Schraven Lopik
21-jul 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos dienst met doventolk
18:30 geen dienst
28-jul 09:30 ds. D. Bos Doetinchem
18:30 geen dienst
4-aug 09:30 ds. A.J.O. van der Wal Hoofddorp
18:30 geen dienst
11-aug 09:30 ds. A.C. Grandia Doesburg
18:30 geen dienst
18-aug 09:30 dhr. H. Bouma Kampen
18:30 geen dienst
25-aug 09:30 ds. J.E. Schelling Woerden
18:30 geen dienst
1-sep 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos dienst met doventolk
18:30 ds. O.O. Grevink Waalwijk
8-sep 09:30 mw. ds. N. Dijkstra-Algra Houten HA
18:30 ds. R. Stiemer Den Bosch
15-sep 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Startzondag
18:30 geen dienst
22-sep 09:30 ds. J. Schellevis Appelscha
18:30 mw. R. Rijneveld-Schep Ijsselstein
29-sep 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos
16:00 commissie eredienst peuter/kleuterdienst
6-okt 09:30 mw. G. Bijl Noordeloos dienst met doventolk
18:30 mw.ds. J.M.T. Paas Woerden
13-okt 09:30 mw.ds. A.C. v. Alphen-Keijzer Haastrecht
18:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos HA
20-okt 09:30 mw. ds. H.C.L. Boot Brandwijk
18:30 ds. A. Noordam Dordrecht
27-okt 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos
18:30 commissie eredienst zondagavondspecial
3-nov 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos kinderdienst
18:30 ds. D.J. Versloot Mijdrecht
6-nov 19:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos dankdag
10-nov 09:30 ds. W. Bisschop Breda HA
18:30 ds. J. Holtslag Giessenburg
17-nov 09:30 dhr. H. Bouma Kampen
18:30 mw.ds. A. de Kuiper Hillegersberg
24-nov 09:30 ds. H. van Eerden Goes dienst met doventolk
18:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos Voleinding
1-dec 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos 1e advent dienst met doventolk
18:30 commissie eredienst zondagavondspecial
8-dec 09:30 mw. R. Rijneveld-Schep Ijsselstein 2e advent
18:30 dhr. G. Ruyl Schiedam
15-dec 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos 3e advent HA
18:30 ds. L. de Jong Hillegersberg
22-dec 09:30 mw. J.C. Klavers-Bras Zuidland 4e advent
18:30 ds. J. Wolleswinkel Meerkerk
24-dec 21:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos kerstavond (dinsdag)
25-dec 09:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos 1e kerstdag dienst met doventolk
26-dec 10:00 kinderkerstfeest 2e kerstdag (donderdag)
29-dec 09:30 mw. ds.J. Dekker Ameide
18:30 commissie eredienst zondagavondspecial
31-dec 19:30 mw. ds. A. Driebergen Noordeloos oudejaarsavond