De diensten die geweest zijn blijven nog een aantal weken staan. Voor naslag.
Bijvoorbeeld om de dienst terug te luisteren via de kerktelefoon met bijhorende orde van dienst
datum | Tijd | Plaats | Orde van dienst | Bijzonderheden | |
---|---|---|---|---|---|
7-jan | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | dienst met doventolk |
14-jan | 09:30 | Mw. I. Verberk | Giessenburg | Orde van dienst | |
21-jan | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | Bouwen aan geloof: ontmoetingsdienst |
18.30 | commissie eredienst | Orde van dienst | zondagavondspecial | ||
09:30 | 09:30 | ds. G. Olde | Brandwijk/Molenaarsgraaf | Orde van dienst | |
4-feb | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | |
11-feb | 09:30 | ds. W. Bisschop | Breda | Orde van dienst | dienst met doventolk |
18-feb | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | 1e zondag 40-dagentijd kinderdienst rond HA |
09:30 | commissie eredienst | zondagavondspecial | |||
25-feb | 09:30 | mw. ds. J.Scholten-de Jong | Gouda | Orde van dienst | 2e zondag 40-dagentijd |
3-mrt | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | 3e zondag 40-dagentijd |
10-mrt | 09.30 | mw. G. Bijl-Bor | Noordeloos | Orde van dienst | 4e zondag 40-dagentijd dst met doventolk |
13-mrt | 19.30 | mw.ds. A.C. v. Alphen-Keijzer | Haastrecht | Orde van dienst | biddag |
17-mrt | 09.30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | 5e zondag 40-dagentijd |
18:30 | commissie eredienst | Orde van dienst | zondagavondspecial | ||
24-mrt | 09:30 | ds. N. van Splunter | Rotterdam | Orde van dienst | Palmzondag |
28-mrt | 19:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | witte donderdag HA-lopend |
29-mrt | 19:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | goede vrijdag |
30-mrt | 19:00 | Paaswake voor de kinderen | Orde van dienst | ||
30-mrt | 21:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | Stille zaterdag |
31-mrt | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | eerste paasdag dst met doventolk |
7-apr | 09:30 | de heer H. Bouma | Kampen | Orde van dienst | |
14-apr | 09:30 | dhr. A. den Besten | Sliedrecht | Orde van dienst | dienst met doventolk |
14-apr | 16:00 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | Peuter en Kleuterdienst |
19 april | 13.30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | Afscheidsdienst Els Kamp-van der Meijden |
21-apr | 09:30 | mw. ds. R. Meeder | Leerdam | Orde van dienst | |
28-apr | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Orde van dienst | |
28-apr | 18:30 | Remon van Golen | Orde van dienst | Preek van de Leek | |
5-mei | 09:30 | mw. M. Klaasse-Mesch | Waalwijk | ||
9-mei | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | hemelvaartsdag | |
12-mei | 09:30 | ds. B. Grandia | Doetinchem | dienst met doventolk | |
18:30 | commissie eredienst | zondagavondspecial | |||
19-mei | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Pinksteren - nieuwe ambtsdragers | |
26-mei | 09:30 | mw. N. Rijneveld-Schep | Lopik | ||
2-jun | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | dienst met doventolk | |
9-jun | 09:30 | dhr. B. van Gils | Schoonhoven | ||
16-jun | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | doopdienst | |
23-jun | 09:30 | ds. H. Boot | Tiel | ||
18:30 | commissie eredienst | zondagavondspecial | |||
30-jun | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | overstapdienst | |
7-jul | 09:30 | ds. H. van Eerde | Goes | dienst met doventolk | |
14-jul | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | HA | |
21-jul | 09:30 | ds. S. Janse | Ameide | dienst met doventolk | |
28-jul | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | ||
4-aug | 09:30 | mw. ds. E. Snaterse | Gouda | ||
11-aug | 09:30 | ds. P. van Ankeren | Papendrecht | ||
18-aug | 09:30 | ds. B. Rapp | Papendrecht | ||
25-aug | 09:30 | ds. G. van de Weerd | Geertruidenberg | ||
1-sep | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | HA | |
8-sep | 09:30 | mw. N. Rijneveld-Schep | Lopik | ||
16.00 | commissie eredienst | peuter/kleuterdienst | |||
15-sep | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | startzondag dst met doventolk | |
22-sep | 09:30 | ds. N. van Splunter | Rotterdam | ||
18:30 | commissie eredienst | zondagavondspecial | |||
29-sep | 09:30 | mw. ds. N. van Andel | Houten | ||
6-okt | 09:30 | ds. W. Bisschop | Breda | dienst met doventolk | |
13-okt | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | kinderdienst | |
20-okt | 09:30 | ds. W. Otte | Waddinxveen | dovenpredikant - met doventolk/dienst met / voor jongeren | |
18:30 | commissie eredienst | zondagavondspecial | |||
27-okt | 09:30 | ds. S. Janse | Ameide | HA | |
3-nov | 09:30 | ds. R.G. van der Zwam | Amersfoort | ||
6-nov | 19.30 | ds. A.J.O. van der Wal | Hoofddorp | dankdag | |
10-nov | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | ||
17-nov | 09:30 | ds. J. Aarnoudse | Ede | ||
24-nov | 09:30 | ds. A. Noordam | Dordrecht | dienst met doventolk | |
18:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | Voleinding | ||
1-dec | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | 1e advent | |
8-dec | 09:30 | ds. J.E. Schelling | Woerden | 2e advent | |
15-dec | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | 3e advent - HA | |
18:30 | commissie eredienst | zondagavondspecial | |||
22-dec | 09:30 | ds. P. van Ankeren | Papendrecht | 4e advent | |
24-dec | 21:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | kerstavond | |
25-dec | 09:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | 1e kerstdag dst met doventolk | |
26-dec | 10:00 | kinderkerstfeest | 2e kerstdag | ||
29-dec | 09:30 | mw. G. Bijl | Noordeloos | ||
31-dec | 19:30 | mw. ds. A.N. Driebergen | Noordeloos | oudejaarsavond | |