Preekrooster 2017 – 2018


De diensten die geweest zijn blijven nog een aantal weken staan.  Voor naslag.
Bijvoorbeeld om de dienst terug te luisteren via de kerktelefoon met bijhorende orde van dienst

DatumTijdPredikantPlaatsOrde van dienstBijzonderheden
26 nov9:30mw. ds. N. Dijkstra-AlgraHoutenOrde van Dienst
18:30mw.ds. A. DriebergenNoordeloosOrde van dienstVoleinding
3 dec9:30mw.ds. A. DriebergenNoordeloosOrde van dienst1e advent, dienst met doventolk
18:30commissie eredienstOrde van dienstzondagavondspecial
10 dec9:30ds. P. van DiePapendrechtOrde van dienst2e advent
18:30ds. T.R. SchepCapelle a/d IJsselOrde van dienst
17 dec9:30mw.ds. A. DriebergenNoordeloosOrde van dienstHA - 3e advent
18:30ds. L. de JongHillegersbergOrde van dienst
24 dec9:30mw.ds. A. de KuiperHillegersbergOrde van dienst4e advent
21:30mw.ds. A. DriebergenNoordeloosOrde van dienstkerstnacht (zondag)
25 dec09:30mw.ds. A. DriebergenNoordeloosOrde van dienst1e kerstdag
26 decGEEN kinderkerstfeestherdertjestocht op 23 december 17.00 uur
31 dec9:30ds. J. WolleswinkelMeerkerkOrde van dienst
19:30mw.ds. A. DriebergenNoordeloosOrde van dienst
7-jan9:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloosOrde van dienstdienst met doventolk
18:30ds. J. WolleswinkelMeerkerkOrde van dienst
14 jan9:30mw. N. Rijneveld-SchepIJsselsteinOrde van dienst
18:30mw. ds. H.C.L. BootBrandwijkOrde van dienst
21 jan9:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloosOrde van dienst
18:30ds. A.J.O. van der WalHoofddorpOrde van dienstHA
28 jan9:30mw. J.C. Klavers-BrasZuidland
18:30commissie eredienstzondagavondspecial
4 februari9:30dhr. H. BoumaKampen
18:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloos
11 februari9:30ds. J. SchellevisAppelschadienst met doventolk
18:30mw. ds.J. DekkerAmeide
18 februari9:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloosHA met kinderen (40 dgn tijd)
18:30dhr. G. RuijlSchiedam
25 februari9:30ds. H. FonteijnCulemborg2e zondag 40-dagentijd
18:30comm.eredienst (Piet van Die)zondagavondspecial Johnny Cash dienst
4 maart9:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloos3e zondag 40-dagentijd dienst met doventolk
18:30ds. D.J. VerslootWaarder
11 maart9:30mw.ds. A.C. v. Alphen-KeizerHaastrecht4e zondag 40-dagentijd
18:30ds. J. VisserErmelo
14 maart19.30mw. ds. A. DriebergenNoordeloosBiddag
18 maart9:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloos5e zondag 40-dagentijd
18:30ds. R. StiemerDen Bosch
25 maart9:30ds. W. BisschopBredaPalmzondag
25 maart18:30commissie eredienstzondagavondspecial
29 maart19:30mw. ds. A. DriebergenNoordelooswitte donderdag HA-lopend
30 maart19:30commissie eredienstNoordeloosgoede vrijdag
31 maart21:30mw. ds. A. Driebergenstille zaterdag
1 april09:30mw. ds. A. DriebergenNoordelooseerste paasdag dienst met doventolk
18:30geen dienst
8-apr09:30ds. Faber v.d. MeulenDordrecht
18:30ds. L. de JongHillegersberg
15-apr09:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloosHA
18:30ds. J.E. SchellingWoerden
22-apr09:30mw.ds. F.StarkLexmond
18:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloos
29-apr09:30mw.ds.N.Dijkstra-AlgraHouten
18:30commissie eredienstzondagavondspecial
6-mei09:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloosdienst met doventolk
18:30ds. L. de JongHillegersberg
10-mei09:30mw. ds. A. DriebergenNoordelooshemelvaartsdag
13-mei09:30ds. G. van DriestenStreefkerk
18:30mw.ds. J.M.T. PaasWoerdenHA
20-mei09:30mw. ds. A. DriebergenNoordelooseerste pinksterdag dienst met doventolk
18:30geen dienst
27-mei09:30mw.ds. A.de KuiperHillegersberg
18:30commissie eredienstzondagavondspecial
3-jun09:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloos
18:30mw. Ds. N. MeynenUtrecht
10-jun09:30ds. L. DonkerslootRidderkerk
18:30mw.ds. S. van MeggelenBreda
17-jun09:30mw. ds. A. DriebergenNoordeloosbevestiging ambtsdragers/dienst met doventolk
18:30ds. A. NoordamDordrecht
24-jun09:30ds. T.O.F. van ProoijenBredaHA
18:30commissie eredienstzondagavondspecial